Прикарпатські рятувальники доставили допомогу колегам з Харківщини

Суспільство

Рік назад, зведений загін прикарпатських рятувальників допомагав проводити відновлювальні роботи своїм колегам на Харківщині.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Розбирали завали, здійснювали пошук загиблих, розчищали територію від повалених дерев, підвозили питну воду місцевим мешканцям, а також разом з пожежними-рятувальниками міста Ізюм здійснювали цілодобове чергування в місцевій Державній пожежно-рятувальній частині, в яку в жовтні цього року поцілила ворожа ракета, внаслідок чого 8 рятувальників зазнали поранень, а будівля значних пошкоджень.


І вже цього тижня,щоб підтримати найнеобхіднішим своїх колег, до міста Ізюм вирушила допомога від прикарпатських рятувальників. Будівельні матеріали, для відновлення будівлі пожежної частини, а також оргтехніку та генератор було доставлено та передано ізюмським рятувальникам. До збору даної допомоги також долучилися благодійний фонд «Чисті серцем» та ПАТ «Івано-Франківськцемент».


Ворог руйнує пожежні частини та вбиває рятувальників,але йому ніколи не зруйнувати нашу волю,віру та людяність,адже рятувальники це одна велика родина і наша сила у нашій єдності!!!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 374
banner