Прикарпатські рятувальники підбили підсумки роботи за липень

Суспільство

5 серпня в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення відбулася підсумкова нарада під головуванням начальника ГУ ДСНС України в області Володимира Чернецького.


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


На нараду було винесено ряд важливих питань,а саме:робота підрозділів щодо організації реагування на надзвичайні ситуації,адже з початку року підрозділами Головного управління ДСНС України в області здійснено 13084 виїзди за сигналом ”Тривога”,ліквідовано 2839 пожеж,що на 43% більше ніж минулого року. Впродовж 2022 року на пожежах врятовано 24 особи, з них 3 дитини. Також від початку 2022 року на території області виникло 1814 пожеж в природних екосистемах на площі 735 га, з них 18 пожеж в лісовому масиві на площі 6 га. ,3 пожежі торфу, 3 пожежі на сільгоспугіддях.


До ліквідації даних пожеж 115 разів також залучалися підрозділи Місцевої та добровільної пожежної охорони,які відіграють значну роль у забезпеченні оперативного реагування на пожежі у сільській місцевості. Наразі Головне управління активно співпрацює з головами територіальних громад щодо створення нових підрозділів МПО на території області.


Важливим питанням,що було розглянуто у ході наради,було питання що стосується організації укриття працівників та дітей у закладах освіти.


На сьогоднішній день завершено проведення комісійних обстежень закладів освіти Івано-Франківської області,а керівниками закладів освіти проводяться роботи щодо усунення виявлених недоліків і після їх усунення обстеження будуть проведені повторно.Всі укриття мають бути приведені у відповідності до рекомендацій щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти.


Також на нараду були винесені та розглянуті ще ряд важливих питань,що відносяться до компетенції Головного управління,а також окреслено пріоритетні завдання на наступний період,зокрема підготовка підрозділів до осінньо-зимового періоду.


Переглядів: 173