Прикарпатські рятувальники провели захід щодо безпеки громадян під час виявлення вибухонебезпечних предметів

Суспільство

Сьогодні, 12 травня, з метою підвищення рівня обізнаності про небезпеку вибухонебезпечних і підозрілих предметів працівники Служби порятунку провели профілактичний захід щодо дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Калуські рятувальники спільно з майстром виробничого навчання Калуських територіальних курсів цивільного захисту Степаном Савчином провели навчання правил безпечної поведінки у разі виявлення небезпечної знахідки для працівників Управління освіти Болехівської міської ради.


Фахівці ДСНС нагадали, що ні в якому разі неможна підходити до небезпечної знахідки, це може бути вкрай небезпечно. Потрібно одразу припинити будь-які роботи в районі небезпечного предмета. В жодному разі не пересувати небезпечну знахідку. Не допускайти сторонніх осіб до небезпечного предмету доки не прибули фахівці.


Категорично забороняється самостійно знешкоджувати вибухонебезпечні предмети. Це можуть робити тільки спеціально підготовлені фахівці.


Рятувальники під час розмови закликали громадян у разі виявлення вибухонебезпечного чи просто підозрілого предмету – негайно повідомляти за номером телефону 101 або 102, а також вручили інформаційні листівки та пам’ятки.