Прикарпатські спортсмени отримали грошові винагороди за здобуті призові місця

Спорт, Суспільство

Сьогодні, 24 грудня, в Івано-Франківську спортсменам та їх тренерам вручили грошові сертифікати за здобуті високі спортивні результати на змаганнях міжнародного рівня.


Про це повідомила Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Попри те, що через пандемію коронавірусу чимало міжнародних змагань було скасовано, прикарпатські спортсмени все ж здобули призові місця на різноманітних чемпіонатах.

«Перемога прикарпатців на змаганнях міжнародного рівня – це поєднання титанічної сили, таланту та знань як спортсменів, так і їх тренерів, – підкреслив Євген Фербей. – Серед нагороджених є дуже юні переможці світових чемпіонатів. Саме їхні досягнення є прикладом як для професіоналів, так і для тих, хто лише стає на шлях спорту».

Грошові сертифікати на суму 30 тисяч гривень отримали спортсмени Павло Волуйкевич та Юлія Шуляр, Василь Ткачука та Ярина Костюк по п’ять та дві тисячі гривень відповідно.

Також нагородили й тренерів, які підготували спортсменів до участі у змаганнях.

Заступницю директора Івано-Франківської школи вищої професійної майстерності Марію Демедюка відзначили  за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Прикарпатті, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» .