Прикарпатської поліціянти проходять курси підвищення кваліфікації (ФОТО)

Суспільство

Інспектори та оператори служби «102» поліції Івано-Франківщини проходять короткострокові курси підвищення кваліфікації, щоб удосконалити свої знання і зробити комунікацію з громадянами більш ефективною.

Щоденно на спецлінію “102” надходить понад 1000 звернень. Громадяни дзвонять в поліцію з різних інформаційних приводів: злочини, правопорушення, повідомлення про підозрілих людей або виявлені предмети. Завдання працівників «102» – за лічені секунди обробити виклик та правильно кваліфікувати подію. Адже саме це дозволяє поліцейським надати людині всю необхідну їй допомогу.

Основна вимога до оператора – стресостійкість та виваженість, тож їх навчатимуть ефективному та якісному спілкуванню з різними категоріями громадян, особливо з тими, що під впливом власних емоцій, викликаних критичними обставинами, й самі не можуть сформулювати свою думку та сказати, що саме їм потрібно.

Окрім того, впродовж трьох днів оператори та інспектори вивчатимуть основні положення кримінального права, загальні та спеціальні правила кримінально-правової кваліфікації. Зокрема, спікери пояснюватимуть слухачам, як побачити суть за емоціями заявників, а також з точністю ідентифікувати той чи інший злочин.

На другому етапі з співробітниками працюватимуть психологи. Фахівці разом з операторами та інспекторами розглядатимуть психологічні аспекти комунікації з людьми у стані кризи, моделювали різні професійні ситуації та виконували практичні завдання.

Також навчання проводитимуть працівники кадрового забезпечення та інших служб та підрозділів прикарпатської поліції, які звернуть увагу на особливості роботи операторів за вказаними напрямками діяльності.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 16