Прикарпатський нардеп запропонував Верховній Раді ряд важливих рекомендацій (ВІДЕО)

Політика, Суспільство

Прикарпатський нардеп Едуард Прощук запропонував Верховній Раді ряд важливих рекомендацій.

Запропонував ряд важливих рекомендацій щодо пріоритетів розвитку екологічної політики України. Хочу поділитись декількома тезами з виступу на парламентських слуханнях:

– Україна потребує розширення площ лісів! Це стосується всієї країни й безпосередньо Прикарпаття. Якщо ми не вирішимо цього на державному рівні – можемо опинитись перед екологічною катастрофою.

– Земельна реформа має бути спрямована на захист земель і грунтів. Законодавство повинно відповідати стандартам Європейського Союзу. Знищення природних екосистем стає причиною деградації водного режиму. Ми поступово втрачаємо річки та питну воду, що рано чи пізно може призвести до занепаду агровиробництва.

– Необхідно мінімізувати використання одноразового пластику та поліетилену – це особиста відповідальність кожного українця.

Важливий аспект – це створення Національного екологічного фонду України. Кошти Державного та місцевих фондів охорони навколишнього середовища мають зараховуватись до спецфонду і використовуватися виключно на захист природоохоронних систем.

Я вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030.

Едуард Прощук. Парламентські слухання. 27.11.2019

Запропонував ряд важливих рекомендацій щодо пріоритетів розвитку екологічної політики України. Хочу поділитись декількома тезами з виступу на парламентських слуханнях:- Україна потребує розширення площ лісів! Це стосується всієї країни й безпосередньо Прикарпаття. Якщо ми не вирішимо цього на державному рівні – можемо опинитись перед екологічною катастрофою.- Земельна реформа має бути спрямована на захист земель і грунтів. Законодавство повинно відповідати стандартам Європейського Союзу. Знищення природних екосистем стає причиною деградації водного режиму. Ми поступово втрачаємо річки та питну воду, що рано чи пізно може призвести до занепаду агровиробництва. – Необхідно мінімізувати використання одноразового пластику та поліетилену – це особиста відповідальність кожного українця.Важливий аспект – це створення Національного екологічного фонду України. Кошти Державного та місцевих фондів охорони навколишнього середовища мають зараховуватись до спецфонду і використовуватися виключно на захист природоохоронних систем.Я вважаю за необхідність неухильно дотримуватись алгоритму Стратегії екологічної політики України-2030.

Опубліковано Едуардом Прощуком Четвер, 28 листопада 2019 р.Переглядів: 150