Прикарпатський університет відсвяткує свій ювілей онлайн

Суспільство

14 травня ПНУ ім. В. Стефаника святкує 80-річний ювілей. З 10-ої ранку кожен може взяти участь в онлайн-марафоні «80 років ПНУ. Святкуємо разом!»


Темп всім онлайн-марафонцям задаватиме ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда, інформують в університеті.

Рівно о 10.00 ректор привітає всіх учасників та гостей марафону «80 років ПНУ. Святкуємо разом!», а Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин та Митрополит Івано-Франківський і Галицький ПЦУ Іоасаф благословлять університет.

Далі у програмі заплановано чимало онлайн-зустрічей з дуже цікавими та несподіваними гостями. Їх включення будуть перемежовуватися концертними номерами у виконанні артистів – студентів та випускників Прикарпатського університету та відеопривітаннями.

Свої креативні відео онлайн-подарунки обіцяли подарувати рідному університету голови студентського сенату, студентського профкому та студенти.

А ще заплановано привітання ректорів та представників партнерських університетів України та зарубіжжя, а також телеміст з університетами-партнерами та Почесними докторами та професорами Прикарпатського університету.

Під час марафону не пропустіть онлайн-нагородження викладачів та студентів-переможців наукових конкурсів та їх наукових керівників.

Крім того, серед запланованих нами святкових заходів для студентів та АБІТУРІЄНТІВ – о 12 годині 14 травня стартує флешмоб «Lynx Party».

Для участі у флешмобі треба намалювати на щоці талісман університету Карпатську рись, зробити селфі та розмістити фото у соцмережах із хештегом #80PNU_ lynxparty. Студентське самоврядування зробить колаж з усіх світлин, опублікованих з хештегом #80PNU_ lynxparty.

У мережі Instagram 14 травня з 13 до 14 години відбудеться вікторина «Цікавинки про Прикарпатський університет». Переможець отримає футболку із логотипом або талісманом університету!

Трансляція на офіційній сторінці у ФБ https://www.facebook.com/PNUVS/.