Прикарпаття отримало гуманітарну допомогу для боротьби з наслідками негоди

Суспільство

Генератори, мотопомпи та водяні рукави отримали комунальники Надвірної, що на Прикарпатті, від польського міста-побратима Пруднік.


Про це інформує пресслужба Надвірнянської міськради у соціальній мережі Facebook, пише Суспільне.

За попередньою інформацією, внаслідок негоди наприкінці червня у місті Надвірна було зруйновано береги річок Бистриця Надвірнянська та Стримба, затоплено понад 20 вулиць та 250 обійсть, міський парк. Зруйновано три пішохідні містки через Стримбу, затоплено І-й та ІІ-й підйоми водозабору КП “Надвірнаводоканал”.

“В рамках угоди про співпрацю між нашими містами міська рада м. Пруднік нещодавно прийняла рішення про надання гуманітарної допомоги комунальним службам міста у вигляді 2 генераторів, 3 мотопомп та 6 водяних рукавів. Вищевказане обладнання дозволить швидко реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій та покращить матеріально-технічну базу комунальних служб м. Надвірна”, – йдеться у дописі.

Facebook/Надвірнянська міська рада

Прикарпатці з Польщі отримали гуманітарну допомогу, щоб долати наслідки негоди

За словами виконувача обов’язків міського голови Тараса Пекарського, польські партнери впродовж 20-ти років допомагають надвірнянцям: оздоровлення та реабілітація учасників Революції Гідності та бійців АТО, табори відпочинку для дітей, щорічна благодійна допомога Надвірнянському будинку дитини, надвірнянським медикам, рятувальнкам, БФ “Карітас-Надвірна” тощо.

Прикарпаття не вперше отримує допомогу з-за кордону.Переглядів: 125