Прикмети, які вказують на те, що дівчина незабаром зустріне своє кохання

Культура

В кожному повір’ї, що дійшло до нашого часу, таїться хоча б крихта правди.

Які прикмети до кохання проявляються у сні

Сновидіння — особливий стан, в якому тіло і розум поступаються місцем підсвідомості й інтуїції. І в цей час можна отримати багато потаємної інформації, в тому числі і про свої сердечні справи.

До нового кохання сняться:

 1. Відкрита долоня. Іноді на ній проглядаються події майбутнього — слід уважно спостерігати за картинкою.
 2. Місяць. Причому він повинен бути повним і приснитися три ночі підряд. Це дуже сприятливий знак, що передвіщає як швидку пристрасну закоханість, так і фінансове благополуччя. Але слід насторожитися, якщо полотно місяця раптом розпадеться на частини: такий розвиток подій уві сні пророкує важкі і неймовірні відносини в реальному житті.
 3. Білі квіти. Вони можуть перебувати в подарованому букеті або ж рости на лузі. У будь-якому випадку білі троянди, люпин, конвалії, лілії вказують на майбутні романтичні відносини, що базуються на повазі, вірності і щирій прихильності. Нерідко такий зв’язок приводить до шлюбу, рідше — носить чисто платонічний характер.
 4. Червоні квіти. Віщують пристрасне і палке кохання. Можливо, воно не стане приводом для походу в ЗАГС, зате подарує масу приємних і пам’ятних моментів.
 5. Жовті квіти. Найбільш «сумні» з усіх. Найчастіше вони обіцяють марне побачення, яке супроводжується незграбним мовчанням. Якщо і вийде створити союз, то він розпадеться за лічені тижні.
 6. Запалена свічка. Практично завжди такий символ пов’язаний з таїнством шлюбу. Стовідсотковий знак прийдешнього кохання — свічку несе чоловік, заманюючи сплячу за собою.
 7. Обручку. Прямо вказує на швидке заміжжя. Прикраса може бути подарована чи знайдена, незалежно від способу її отримання, трактування символу залишається колишнім.
 8. Зміна звичної обстановки. Якщо дівчині сниться, що вона з радістю робить ремонт, переїжджає в іншу країну, купує новий будинок, то скоро в її особистому житті відбудуться найприємніші події.

Аналізуючи сон, слід звернути увагу на відчуття в ньому. Тривога, нервозність, переживання навіть на тлі позитивних символів вказують на якісь проблеми. Буває і навпаки. Дівчині може приснитися звичайний киплячий чайник — і раптом її осяє, що сновидіння віщує кохання. Необхідно керуватися раптовими осяяннями — вони не брешуть.

Прикмети до нового кохання, помітні в реальному житті

Проблема всіх людей — абсолютна неувага до знаків. Всесвіт завжди підказує людині, що станеться з нею в найближчому майбутньому, але мало кому вистачає мудрості розпізнавати навіть явні сигнали. Дівчатам варто запам’ятати народні прикмети до кохання, керуючись якими можна заздалегідь дізнатися про майбутню романтичну пригоду:

 1. Незвичайний запах. Він повинен бути приємним, трохи казковим і безпричинним. Приміром, в морозний день можна відчути легкий аромат квітучої вишні, а спекотним літом раптом понюхати очищені мандарини. Все це вказує на те, що дівчину чекає кохання. Причому станеться воно в сезон, відповідний запаху.
 2. Вимоги знайомих змінити зачіску. В якийсь момент всі навколишні люди починають наполегливо радити дівчині підстригтися, пофарбуватися, зробити інше укладання і т. д. Кажуть, що таким чином наречений квапить свою майбутню наречену: раніше після вступу в шлюб було заведено міняти зачіску.
 3. Підозри на вагітність з боку друзів і родичів. Недвозначні натяки на цікаве положення навіть при сильній худобі дівчині віщують, що в найкоротші строки її самотність закінчиться. Причому велика вірогідність народження дитини в союзі з новим обранцем.
 4. Знахідка втраченого кільця. Такий знак віщує швидке кохання.
 5. Виявлення зниклих раніше сережок. У найближчому майбутньому почнеться любовна пригода, яка призведе до весілля.
 6. Безліч невдач протягом короткого періоду часу. Бувають дні, які категорично не задаються. Закінчилася потрібна помада, на виході з автобуса зламався каблук, падіння на рівному місці «прикрасило» коліна синцями… Поки дівчина добереться до точки призначення, її зовнішній вигляд перетерпить масу змін. Але такі події трактують досить позитивно: значить, шанс зіткнутися зі своєю долею саме сьогодні безмірно високий.
 7. Зустріч з деякими людьми. Раніше добрим знаком було побачити на вулиці астролога, але сьогодні зіткнутися з людиною такої професії шансів мало. Тому потрібно орієнтуватися на співаючих циган і на пари, які святкують весілля — вони явно вказують на те, що нові відносини вже не за горами. А якщо постійно в поле зору потрапляють двійнята — прикмета до швидкого роману, який приведе до народження двох малюків.

Старі люди радять помічати прикмети до кохання, але не надто сподіватися на них. Якщо дівчина буде надмірно впевнена у швидкому вирішенні її особистих проблем, вона ризикує створити енергетичний перекіс і відстрочити довгоочікувану зустріч. Останнім часом людство все менше вірить у народні прикмети. Слід розуміти — ігнорування багаторічного досвіду не обіцяє нічого хорошого. Адже в кожному повір’ї, що дійшло до нашого часу, таїться хоча б крихта правди.

Джерело

 Переглядів: 76