Росіянин півтора року ухилявся від виїзду з України

Без категорії, Події
48-річний громадянин Російської Федерації всупереч рішенню судів півтора року ухилявся від виїзду з України після закінчення дозволеного строку встановленого терміну перебування в нашій країні.

Але, як зараз модно казати, у цій історії настав дедлайн. Працівники міграційної служби у взаємодії зі співробітниками УСБУ та поліції виявили і затримали неврегульованого мігранта в Івано-Франківську. Розглянувши позов УДМС в Івано-Франківській області, суд прийняв однозначне рішення – примусово депортувати іноземця-правопорушника з України. Про це повідомляє пресслужба ДМС в області.

З метою ідентифікації та забезпечення виконання судового рішення наразі іноземця поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. На виконання судового рішення про примусову депортацію чинне законодавство відводить шестимісячний термін.

До слова, в даний час міграційна служба і правоохоронні органи здійснюють комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». Перебіг та результати вже проведеної роботи дають підстави припускати, що найближчим часом в судах розглядатимуться аналогічні справи про примусову депортацію з України або примусове повернення в країни походження осіб-іноземців з категорії неврегульованих мігрантів.


Переглядів: 246