Розумні звички жінок, які вміють грамотно розподіляти фінанси і з впевненістю дивитися в майбутнє

Територія успіху

Звички жінок, у яких завжди є гроші.

Наявність грошей відкриває перед людьми багато дверей. Купувати корисну і якісну їжу, гарний одяг, машину, дозволити собі відпочивати в інших країнах, про такі речі мріють багато людей, але лише мала частина населення може собі дозволити це зробити. Більшості жінок особливо важко навчитися управляти фінансами. Чому? Так, тому що деякі дівчата розслабляються і повністю покладаються на свого партнера, очікуючи, що саме він буде все життя забезпечувати сім’ю.

Такий підхід в корені невірний, оскільки ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій. Партнер може захворіти, втратити роботу або просто піти з сім’ї, і як би не хотілося вірити в краще, але ніхто не знає, що чекає нас в майбутньому. Саме тому кожній жінці потрібно розраховувати на себе, вміти грамотно розподіляти фінанси і без остраху дивитися у майбутнє. Хочете ніколи не мати потребу в грошах? Тоді зверніть увагу на 5 розумних звичок, які стануть в нагоді будь-якій жінці.

Не поспішати з покупками

Найбільші і раптові витрати люди роблять імпульсивно, піддавшись миттєвим бажанням. Тому перш ніж зробити чергову покупку, подумайте, а чи дійсно ця річ вам так необхідна? Вчиніть мудро, порівняйте аналогічні варіанти, пошукайте можливі знижки. А, найголовніше, завжди беріть невеликий тайм-аут, щоб подумати. Пауза в кілька днів дозволить вам охолодити почуття і тверезо подумати, щоб зрозуміти, чи потрібна вам ця річ чи ні. Дивно, але за статистикою люди відмовляються від 80% запланованих покупок, якщо беруть невелику паузу, щоб подумати.

Дбати про заощадження

Найголовніший принцип, який описують всі фінансисти і заможні люди, називається «заплати спочатку собі». З будь-якого надходження грошей з кожного незначного заробітку або грошового подарунка, привчіть себе відразу відкладати деякий відсоток у скарбничку чи на рахунок у банку.

Щоб не забувати про це, можна з легкістю автоматизувати цей процес і скористатись функцією «скарбничка» в банку, держателем картки якого ви є. Тоді з усіх надходжень на вашу банківську картку, банк буде автоматично перекидати встановлене число відсотків на окремий ощадний рахунок. В даному пункті важливо дотримуватись регулярності, а не робити ці накопичення час від часу.

Вміти відпочивати

Щоб добре заробляти, вам необхідно навчитися правильно відпочивати. Якісний відпочинок полягає не у пролежуванні боків на дивані перед телевізором, а в активному відпочинку, прогулянках, спілкуванні з близькими людьми, виїздах на природу. Головне, що необхідно робити в ваш вихідний — це взагалі не думати про роботу. Ніяких робочих чатів, термінових дзвінків колегам і складання звітів. Якщо ви навчитеся перемикатися з роботи на відпочинок, займетеся тим, що зарядить вас енергією, то зможете значно підвищити свою працездатність і результативність.

Пам’ятати про себе

Крім відпочинку кожній фінансово успішній жінці важливо мати в наявності деяку суму грошей, яку вона може витратити особисто на себе. Коли жінка ходить у дірявих футболках і зношеному взутті, вкладаючи всі свої гроші тільки в сім’ю, то вона все одно глибоко в душі буде нещаслива. Піклуватися про своїх близьких, створювати затишок в родині завжди легше, коли ви маєте можливість ощасливити себе у першу чергу.

Складіть собі два списки, в один напишіть речі, які вас радують за життя, змушують посміхатися, заряджають енергією. А, в другий список запишіть матеріальні радості, які здатні вас ощасливити, але їх вартість повинна бути не більше 100-500 рублів. Відкладайте ці невеликі суми в окрему скарбничку і завжди майте можливість підняти собі настрій за невеликі гроші.

Дякувати

І, звичайно, жінки, які не мають проблем з фінансами, вміють бути щасливими. Якщо ви навчитеся радіти тому, що маєте, будете вдячні кожному дню, то успіх і достаток не змусять себе довго чекати. Не звалюйте невдачі і проблеми на інших, не лайте себе, не шукайте в собі вади і викидайте з голови негативні установки. Навчіться зосереджуватися на хорошому щодня, більше посміхайтеся, не дивіться на помилки, а шукайте можливості.

Відмовтеся від імпульсивних покупок, навчіться відкладати гроші, правильно відпочивайте, відновлюйте свою енергію і з радістю приймайте кожен новий день. Ці 5 звичок можуть стати не лише основою вашого добробуту, але і докорінно змінять все ваше життя в кращу сторону.

ДжерелоПереглядів: 134