Розумний затвор-кожух для Glock 17 від Radetec

Технології

Протягом останніх декількох років іспанська компанія Radetec показувала на різних виставках свій новий пристрій – розумний затвор-кожух для Glock 17 з дисплеєм. А нещодавно компанія оголосила про початок прийому замовлень на новинку.

Розумний затвор-кожух сумісний з пістолетом Glock 17 Gen 4. В комплект входить сам затвор-кожух, накладка на задню поверхню рамки з портом micro-USB для зарядки та подавачі магазину з вбудованим сенсором ємності та інші сенсори, які збирають інформацію з різних частин пістолета.

Всі ці модифікації не впливають на роботу пістолета, тому якщо батарея сяде – пістолет продовжить виконувати свою пряму функцію.

Розумний затвор-кожух для Glock 17 від Radetec

Розумний затвор-кожух для Glock 17 від Radetec

Дисплей відображає інформацію про кількість набоїв в магазині, про наявність набою в патроннику, про те, що затвор зафіксований у крайньому задньому положенні та про те, що магазин не вставлений в пістолет.

Також можна налаштувати його лічити кількість виконаних пострілів. Якщо набоїв залишатиметься замало – дисплей починає яскраво горіти червоним кольором, попереджуючи про це. Кнопки керування – по обидві сторони дисплею.

Компанія планує випустити всього тисячу розумних затворів-кожухів по ціні $999.99. Орієнтовні терміни поставки – жовтень 2021 року. Встановити затвор-кожух самотужки не вийде – доведеться відправляти його в компанію Radetec.

Джерело