Секрети щасливого життя від кішок, якими вони поділилися б з нами

Територія успіху

Здається, кішки знають, як бути щасливими.

Подивіться на свою кішку: здається, вона абсолютно щаслива! Вихованка вміє насолоджуватися життям, нікуди не поспішати і ніжитися в сонячних променях. Напевно кішки знають якісь секрети щастя, згодні? І якби вони вміли розмовляти, то розповіли б нам про них.

Що б нам розповіли наші пухнастики?

Себе потрібно любити більше всіх

Ваші особисті інтереси повинні бути на першому місці. Працюйте там, де хочеться, живіть і дружіть з тими, з ким хочеться. І хто б що вам не говорив, робіть так, як хочете саме ви, а не ваше оточення. Зрештою, якщо ви любите поспати, то спіть на здоров’я! Ставте свої інтереси вище, ніж чужу думку. І завжди будьте впевнені у тому, що робите!

Відчуйте себе королевою і ведіть себе відповідно

Другий урок є наслідком першого. Якщо ви навчилися себе любити, то вам буде дуже просто поводитися, немов королева. Це не означає, що потрібно задирати ніс. Це означає, що вам не потрібно метушитися і поспішати. Королеву ніхто не може образити, тому що вона цього не дозволить. Крім того, і виглядати така жінка-кішка буде гідно: красива якісний одяг і красиві речі завжди будуть її оточувати, адже королева гідна кращого!

Ставте собі мету і досягайте її за всяку ціну

Згадайте, як поводиться кішка, коли голодна. Вона наполегливо (навіть вимогливо) нявкає, стрімголов мчить до холодильника і дивиться на господаря, не відриваючи погляд. Зрештою вона завжди отримує те, що хоче. І це стосується не тільки смаколиків, а й чистого лотка, сну на хазяйському ліжку і т. д. Котейки наполегливі і вперті! У них є чому повчитися.

Прагніть до незалежності

Нехай навіть кішка отримує їжу від господаря, вона завжди залишається незалежною і робить те, що хоче. Їй комфортно на самоті, і вона завжди знаходить собі заняття.

Будьте сміливішими

Сміливості у кішок не позичати. Якщо вона хоче зловити пташку, то стрибає за нею на дерево. Хто заважає вам діяти так само рішуче, щоб домагатися бажаного?

Не дозволяйте порушувати свої кордони

І навіть найбільш велелюбна кішка запросто може подряпати або вкусити, якщо хтось заподіє їй біль або образить. Якщо їй не подобається людина, вона її до себе не підпустить. Прекрасна якість, чи не так? Умій говорити, вона б неодмінно порадила вам правильно вибудовувати особисті кордони.

Якщо ви чогось хочете, говоріть про це вголос

Ще раз поспостерігайте за своєю кішечкою. Якщо вона хоче, щоб ви її погладили, вона застрибне на руки або почне тертися об ноги. Тобто ваша вихованка відкрито висловлює свої емоції. Цьому варто у неї повчитися, адже навколишні люди не вміють читати ваші думки.

Не зациклюйтеся на невдачах

Про кішок кажуть, що у них дев’ять життів. Коли вони падають, вони приземляються на лапки. Ми теж часом падаємо, і так само можемо встати і продовжити свій шлях. Не варто боятися невдач і падінь, адже всі вони є довгою дорогою до вашої мети.

Тепер ви знаєте про секрети щасливого життя, якими користується кішка.

Джерело