Що робити з яйцем, яке було знайдене в городі

Культура

Таке яйце може принести шкоду, якщо на нього була наведене псування.

Куряче яйце є одним з найпотужніших предметів чорної магії. З його допомогою можна легко навести псування, як на одну людину, так і на всю сім’ю. Якщо подібне яйце знайти в городі або біля будинку, то з ним слід бути дуже обережним, і, ні в якому разі не брати в руки.

Куряче яйце, якщо над ним проведено магічний ритуал, може завдати шкоди здоров’ю, залучити бідність і навіть смерть. Піднімати яйце з землі потрібно з допомогою палиці. Його варто викинути на товстий картон, зверху покласти газету, підпалити і дочекатися поки яйце повністю згорить. Якщо в цей час виділяється чорний дим, то на яйце, дійсно, була наведене псування. Після того, як все згорить, попіл треба закопати, а місце освятити водою.

Якщо було знайдено пасхальне яйце, це також погана ознака, а ще гірше, якщо його було знайдено в будинку. В такому випадку, негативна енергія вже поширилася по всьому житлу. Щоб очистити будинок, необхідно над яйцем провести ритуал спалення, а по дому пройтися з запаленою церковною свічкою, а також окропити його свяченою водою.

ДжерелоПереглядів: 265