Щоб гарно навчатися та отримувати високі оцінки — допоможуть перевірені змови

Територія успіху

Завдяки яким буде простіше осягати складності наук.

Новий навчальний рік супроводжується хвилюванням і переживанням як дітей, так і дорослих. Отримати хороші оцінки та вчитися без проблем допоможуть перевірені змови. Їх можуть читати батьки, а також учні старших класів та студенти, щоб привернути удачу в нелегкому навчанні.

Перед початком кожного навчального року проводять служби у церквах і храмах, на яких моляться Вищим силам для підтримки та заступництва під час навчального року. Батьки можуть придбати для своїх дітей ікони, які допомагають у навчанні, а також попросити у Господа і святих допомоги. Експерти радять використовувати й змови, завдяки яким буде простіше осягати складності наук і завжди отримувати високі оцінки. У колишні часи навчання було доступним не всім, тому батьки часто вдавалися до замовлянь, які допомагали нащадкам справлятися із завданнями, успішно починати та завершувати навчальний рік.

Батьківська змова на гарне навчання

Змову зазвичай читає мама, залишившись в приміщенні одна. Потрібно розкласти шкільне приладдя на столі, поставити поруч дитячий рюкзак і вимовити:

«Чадо моє новий навчальний рік починає, проблем не знає. Підручники вчасно збирає, завдання виконує, похвалу від вчителів отримує. Скільки б не було труднощів на його шляху, всі вирішаться, навчання легко дасться».

Заговорюючи, складають речі у рюкзак, залишають його на ніч на стільці.

Змова на отримання високих оцінок

На листку паперу пишуть всі предмети, які дитина буде вивчати у поточному навчальному році, а навпроти ставлять відмінні оцінки, примовляючи:

«Навчання гладко стелиться, чадо посміхається. У школу з радістю йде, гарні оцінки в щоденнику несе. Вчителі радіють, батьки щасливі».

Листок кладуть в затишне місце і повторюють змову кожен місяць під час зростання Місяця.

Змова на гарне навчання в інституті

Впоратися з труднощами навчання у вищих навчальних закладах часом непросто, однак є змова, яка допоможе налаштуватися на навчання і з легкістю подолати труднощі. Її читають на початку навчального року, поклавши з собою список всіх дисциплін, які будуть вивчатися в цьому році:

«Школа позаду, вища освіта попереду. Як вчинив легко, так і з навчанням без проблем впораюся, на хорошому рахунку у викладачів залишуся. Не згорнути мені з вірного шляху, не залишити хвостів. Скільки б не ставили — з усім впораюся».

Листок згортають і носять з собою, щоб удача під час навчання не відверталася.

Змова на гарні оцінки

Отримувати вищі бали за роботи, складати іспити та виконувати домашні завдання на відмінно допоможе наступна змова:

«Як море помилок не прощає, так і навчання ледарів не заохочує. Скільки б не поставили — з усім впораюся, на всі питання відповім, за всі вищі бали отримаю».

Змова на успіх у навчанні

Цю змову читають батьки після заходу Сонця, вдивляючись у полум’я свічки:

«Полум’я розгорається, дитина тягнеться до знань. Як вогонь яскравий, так і розум її гострий, знання запам’ятовує, на питання відповідає. Не бувати оцінкам поганим на весь рік, не бути моєму (ім’я) серед останніх, а бути в перших рядах».

Свічку гасять і ховають в затишне місце. Змову повторюють три рази за весь навчальний рік, щоб дитина вчилася без проблем і засвоювала знання.

Сильна змова на навчання і гарні оцінки

Змова читається на гребінець, яким буде користуватися студент або школяр. Перед прочитанням змови наливають три склянки з чистою водою, додавши у два з них сіль і цукор. Гребінець по черзі вмочують у воду, примовляючи:

«Солона вода думки погані змиє, від заздрості захистить від неприємностей позбавить. Солодка вода розуму додасть, гарних оцінок додасть. Прісна вода учневі відпочити дасть, силами зарядитися, з бажанням братися за навчання».

Гребінець віддають школяру або студенту, щоб він причесався і залучав успіх у навчання.

ДжерелоПереглядів: 10