Що не можна брати на обід в офіс: їжа, яка може викликати огиду і зіпсувати ваші відносини з колегами

Територія успіху

Продукти, які ви не повинні приносити з собою на роботу.

Незалежно від того, чи є ви людиною, яка звикла тримати запас закусок на своєму столі, або просто не можете вирватися на обід, вам потрібно знати, що можна чи не можна їсти на роботі. Так, це обмежує вас, але це краще, ніж створення ворожої або не дуже комфортної обстановки в офісі. Деякі продукти не слід брати з собою на обід.

Риба

Якою б смачною не була смажена рибка або шматочок оселедця, її запаху досить, щоб викликати блювотні позиви у оточуючих. Не очікуйте, що ваші колеги по офісу будуть терпіти сильні рибні запахи. Крім того, сморід може затриматися на вашому одязі надовго після того, як ви закінчите їсти.

Капуста

Ви коли-небудь заходили в будинок, де вариться або тушкується капуста? Якщо так, то пояснення вам не потрібні. Хоча це корисний і смачний продукт, брати його на обід в офіс не варто.

Соління

Квашена капуста, огірки і помідори містять велику кількість пробіотиків, підтримуючи правильну роботу вашого організму. Однак все, що ферментується, видає запах, який змусить людину за сусіднім столом зненавидіти вас.

Яйця

Варені яйця — відмінне джерело білка… і смороду. Цей жахливий запах довго тримається в приміщенні навіть після завершення трапези. Їжте яйця на сніданок вдома і приносьте на роботу що-небудь інше, що не залишає запаху.

Фаст-фуд

Улюблені гамбургери або піца гарні на смак, коли ви їх їсте, але запах, який залишається після них — це зовсім інша історія. Навіть упаковка від фаст-фуду буде смердіти в офісі протягом декількох днів.

Цибуля і часник

Навіть якщо ви дуже любите приправлені страви, не додавайте цибулю і часник в ті, що ви плануєте з’їсти в офісі. Мало того, що в приміщенні буде погано пахнути, ваше дихання теж не буде відрізнятися свіжістю.

Ароматний сир

Більшість якісних і смачних сирів пахнуть специфічно. Їх запах може ввести в гастрономічний екстаз гурмана, але не колег по роботі. Залиште цей делікатес для домашнього сніданку.

Гострі спеції

Навіть люди, яким подобається смак гострої їжі, не дуже люблять вдихати її запах весь день в офісі. Крім того, цей аромат в стані викликати напад астми або алергічну реакцію.

Джерело