Що потрібно знати про блиск для губ з шиммером

Територія успіху

Такий блиск для губ треба використовувати правильно.

Блиски з шиммером не такі популярні серед дівчат, як звичайні засоби для губ — прозорий блиск, тінт або помада. Для цього є кілька причин: по-перше, завжди є ризик, що макіяж із використанням екстраблискучих засобів, таких як шиммерний блиск, може вийти не ошатним, а вульгарним, якщо трохи перебільшити. А по-друге, деяким жінкам некомфортно відчувати на губах неоднорідну структуру засобу з найдрібнішим глітером, який іноді важко змивається. Особливо якщо до вас потрапив не дуже вдалий екземпляр. Однак за правильного використання блиску і ретельного підбору засобу ви обов’язково оціните красу цього продукту. Макіяж із шиммерним блиском — непогана альтернатива для вашого повсякденного макіяжу.

Про те, як наносити і з чим поєднувати блиск для губ з шиммером у макіяжі, розповідаємо далі:

Один акцент

Якщо ви фарбуєте губи блиском з шиммером, то макіяж очей краще за все залишити нейтральним, щоб образ не здавався занадто вигадливим.

Олівець не знадобиться

Блиск слід наносити без олівцевого контуру. Чіткі межі у такому макіяжі губ виглядають щонайменше дивно. Тому прибережіть олівець на випадок, якщо будете користуватися помадою.

3-D ефект

Використовуйте шиммерний блиск у макіяжі, щоб візуально збільшити губи. Дрібні блискучі частинки на губах створюють так званий 3-D ефект, який візуально робить їх більш об’ємними.

Особливий випадок

Блиск із шиммером ідеально підходить для вечірнього макіяжу, коли ви можете дозволити собі бути ошатнішими. Використовуйте засіб самостійно або в парі з улюбленою помадою схожого відтінку. Так макіяж виглядатиме більш насиченим.

Рідкі тіні

Іноді візажисти використовують блиск для губ з шиммером у якості тіней, для створення ефекту вологих повік: нанесіть невелику кількість засобу на повіку, так, як зазвичай наносите рідкі тіні, і готово. Це дуже простий і швидкий спосіб урізноманітнити свій образ, зробити його трохи ефектнішим.

ДжерелоПереглядів: 40