Щодня у Франківську тренуються понад 300 юних футболістів – майже половина з них переселенці

Суспільство

На новому футбольному полі в мікрорайоні Пасічна щодня тренуються понад 300 юних футболістів.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту


Директор Академії Роман Будункевич зазначає, що зараз більша половина з тих, хто займається – це діти, які вимушено покинули свої домівки та переїхали до Івано-Франківська. 
«Зважаючи на те, що в нашому регіоні відносно спокійно, ми відновили тренувальний процес, щоб діти мали рухову активність. До речі, тренуються разом з нами і дівчата, які захищали кольори провідних футбольних клубів України. Ми вдячні за підтримку міській владі, а також благодійному фонду «Футбольні Таланти», який створює комфортні умови для наших вихованців».

Тренуються діти з дотриманням всіх вимог безпеки. Під час сигналу повітряної тривоги, вони одразу переміщуються в укриття, яке знаходиться зовсім поруч. Відтак, безпека вихованців – тут на першому місці.


Директор фонду Андрій Іванович розповів про те, ким саме опікується організація в даний момент.
«Для нас важливо, щоб ті діти, які вимушено переїхали сюди, могли отримати якісні умови для своїх тренувань. Зараз наш фонд опікується більш, ніж 300 юними футболістами, а 43% яких – це внутрішньо-переміщені особи. Ми сприяємо, щоб всі вони отримали якісне харчування, проживання та комфортні умови для тренувань”.