Школярів Франківщини закликають приєднатися до Всесвітнього дня прибирання

Суспільство

18 вересня о 10:00 Україна вийде на масштабне прибирання у 24 областях.


Школярів закликають об’єднуватися заради порятунку планети від сміття. Найактивніші учасники отримають дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень, пише Голос-Інфо з посиланням на Типовий Франківськ.

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» для учнівської та студентської молоді розтягується в часі та просторі. Подія розпочалася 1 вересня та завершиться 18 вересня 2021 року. У межах акції відбудеться конкурс серед закладів загальної середньої, позашкільної освіти.

Організатори пропонують освітянам, учням Івано-Франківської області приєднатися до наймасштабнішого прибирання на планеті, робити фото до і після акції, публікувати в соціальних мережах з хештегами #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine відмічати @schoolrecyclingworld.

Правила прості: потрібно опублікувати анонс проєкту з закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в межах Всесвітнього дня прибирання з 1 по 18 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн анкеті за посиланням до 25 вересня 2021 року включно“, — зазначила Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні.