фото ілюстративне

Шмигаль про знищення плантації марихуани на Косівщині

Суспільство

Процедура ліквідації рекордної плантації коноплі була здійснена прозоро і згідно чинного законодавства – переконує очільник Івано-Франківської ОДА.

Сьогодні, 28 жовтня, під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади Денис Шмигаль згадав і про резонансну подію минулого тижня – знищення плантації коноплі в особливо великих розмірах.

“Мені доповідали, що минулого тижня в присутності громадських активістів, преси, під камери вся марихуана була зрізана і утилізована – перемолота зі скловатою і затоплена в очисних спорудах. Все відкрито, прозоро, нічого на сторону не було змоги забрати. Процедура була здійснена згідно чинного законодавства”, – відмітив Денис Шмигаль, пишуть Версії.

Нагадаємо, у вересні СБУ та поліція виявили на Івано-Франківщині високотехнологічну лабораторію, де готували марихуану на понад 50 млн євро. Наркотичні коноплі вирощували у великих теплицях в селі Яблунів біля Косова. Готову марихуану продавали по 3,5 тисячі євро за кілограм.Переглядів: 13