Складана зброя для виживальників

Технології

Складана зброя – це завжди цікаво, а її створення завжди вимагає унікального підходу з боку конструктора. Така зброя завжди користується популярністю у виживальників та препперів, адже її легко умістити в рюкзак, і для неї завжди знайдеться застосування. У даній статті ми розглянемо декілька найцікавіших зразків складаної зброї.

Kel-Tec Sub 2K

Kel-Tec Sub 2KKel-Tec Sub 2K

Цей карабін під набої 9 мм та .40 S&W є одним із найпопулярніших в США. Не в останню чергу це через те, що кожен може підібрати модель під свій основний пістолет, і використовувати ті ж магазини.

Kel-Tec Sub 2KKel-Tec Sub 2K

Цей список марок включає Glock, S&W, SIG Sauer, CZ тощо. Карабін Tel-Tec Sub 2K складається навпіл, тому дуже легко поміщається в рюкзак. А ще він дуже легкий та ефективний в якості зброї ближнього бою.

Складана рушниця Tri-Star SB

Складана рушниця Tri-Star SBСкладана рушниця Tri-Star SB

Рушниця – це універсальна зброя, з якої можна і в білку поцілити, і ведмедя завалити. Головне – використовувати правильні набої. Складана рушниця Tri-Star SB – це проста однозарядна модель 12 калібру, і цього цілком достатньо, щоб добути їжу.

Складана рушниця Tri-Star SBСкладана рушниця Tri-Star SB

Chiappa Little Badger

Chiappa Little BadgerChiappa Little Badger

Короткий ствол, невеличка ствольна коробка та простенький приклад – а що ще потрібно для виживання? Стріляє ця однозарядна гвинтівка з курковим УСМ набоями .17 HMR, .22 Magnum та .22 LR.

Chiappa Little BadgerChiappa Little Badger

Завдяки планці Пікатінні, на неї можна встановити оптичний або коліматорний приціл. Важить всього 1,3 кг., тому чудово підійде для навчання стрільбі молодшого покоління.

Fold AR

Fold ARFold AR

Це унікальна гвинтівка, у якої складається і ствол і приклад, завдяки чому вона займає дуже мало місця всередині рюкзака. А ще вона стріляє справжнім гвинтівковим набоєм, і легко отримує звання найкращої складаної гвинтівки.

TrailBlazer LifeCard

TrailBlazer LifeCardTrailBlazer LifeCard

Цей однозарядний пістолет під набій .22 LR у складаному стані має габарити кредитної картки. Він має дуже обмежені варіанти застосування, проте його надзвичайно легко приховати від чужих очей.

TrailBlazer LifeCardTrailBlazer LifeCard

ДжерелоПереглядів: 13