Служба безпеки України опублікувала щорічний звіт за 2022 рік

Суспільство

Служба Безпеки України відзвітувала про роботу та захист Держави в умовах війни за 2022 рік.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на звіт СБУ.


“Дорогі українці, колеги, друзі!
В умовах війни співробітники Служби безпеки України ефективно захищають державу та її громадян. Попри небачені раніше загрози кожен наш підрозділ максимально мобілізований і робить свій внесок у спільну Перемогу.
Тому що Служба сьогодні – це команда патріотів і фахівців, яка разом із іншими представниками Сил оборони протидіє воєнній агресії, нейтралізує диверсійні, терористичні та кіберзагрози, захищає інформаційну безпеку й критичну інфраструктуру.
СБУ працює системно і злагоджено: ми переформатували напрям контррозвідки, проводимо унікальні спецоперації, викриваємо російські агентурні мережі, розслідуємо воєнні злочини рф, боремося з п’ятою колоною і внутрішнім ворогом…
Вдячний колективу СБУ за відданість справі у цей складний воєнний час, а українцям – за довіру до своїх захисників!
Ми здатні одночасно вирішувати завдання будь-якої складності й продовжувати професійне вдосконалення. Адже розуміємо: треба щодня перевершувати свої результати, щоб рухатися вперед і перемагати.
Бо одна з наших цілей – на основі здобутого досвіду побудувати нову й сучасну модель державної безпеки. Це потреба часу, тому що Україна захищає не тільки свої цілісність і суверенітет, але виступає щитом для всієї європейської цивілізації.
Упевнений: які б виклики не виникали перед країною, співробітники СБУ будуть самовіддано та професійно їм протидіяти. А весь український народ допомагатиме захисникам, щоб швидше перемогти і повернути мир, добробут і безпеку нашій країні”, — каже  Голова Служби безпеки України генерал-майор Василь Малюк.


Президент України Володимир Зеленський відзначив, що за час повномасштабної війни Служба безпеки України довела, що здатна бути такою, якою її хоче бачити народ України, – ефективною, потужною, бойовою.

“Вона не лише стала важливою складовою Сил оборони і
безпеки, але й вибудувала надійну систему захисту нашої
держави від російських спецслужб. І попри всі спроби ворога
використати свою агентуру, колаборантів чи дестабілізувати
ситуацію в нашій країні, СБУ вчасно протидіє і, що навіть більш
важливо, діє на випередження”, — зазначив глава держави.


Прочитати повний звіт СБУ за 2022 рік можна за посиланням.Переглядів: 512
banner