фото з мережі інтернет

Суд визнав протиправними дії Калуської міської ради

Суспільство

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов підприємця до Калуської міської ради. Про це повідомили в Івано-Франківському окружному адміністративному суді.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський окружний адміністративний суд.


Як повідомляється у матеріалах справи, 27 квітня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення, яким надав позивачу дозвіл на розміщення двох груп тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші.


Втім, 27 травня Калуська міська рада скасувала своє рішення від 27 квітня. У висновках рішення суду зазначається, що орган місцевого самоврядування не мав для цього законних повноважень.


«Рішення виконавчого комітету Калуської міської ради від 27 квітня могло бути скасовано лише у судовому порядку. З наданням дозволів на розміщення тимчасових споруд, позивачем було отримано паспорти прив’язки, укладено договори оренди та сплачено орендну плату за надану земельну ділянку. Таким чином, виникли правовідносини, пов`язані з реалізацією суб`єктивних прав та охоронюваних законом інтересів», — йдеться у рішенні суду.