Топ-5 секретів азіаток, якими вони користуються для отримання ідеальної шкіри

Територія успіху

У азіаток є свої секрети створення ідеальної шкіри.

Відома корейська 10-ступінчаста система догляду за шкірою підірвала б’юті-індустрію кілька років тому, але вона вже трохи застаріла. Сучасні азіатські красуні обмежуються 5 етапами, і зараз ми вам розповімо, що саме вони роблять!

Вони вмиваються двічі

Спочатку — з очищаючим засобом на основі олії, ретельно його змивають і вмиваються вдруге — засобом на водній основі. Таким чином перше вмивання видаляє весь жиророзчинний бруд, а друге — очищає пори від олій і водорозчинних забруднень, наприклад, поту.

Вони не розмазують крем по обличчю

Корейські дерматологи переконані, що розтягувати шкіру дуже шкідливо, тому рекомендують будь-які засоби для обличчя наносити дрібними крапками по масажних лініях, а потім вминати їх у шкіру, притискаючи долоні до обличчя, затримуючи їх на кілька секунд, а потім прибираючи. Починати рекомендується з центру обличчя і поступово пересуватися вздовж контуру. Навколо очей засоби радять забивати у шкіру кінчиками пальців.

Вони полюбляють зелений чай

І не лише пити, але й у якості косметичного інгредієнта. Хоча б один продукт для догляду за шкірою повинен містити екстракт зеленого чаю, цього правила азіатські красуні дотримуються неухильно. Секрет простий: зелений чай — кращий засіб від прищів і почервонінь.

Вони використовують конжак для очищення обличчя

Натуральні губки-спонжі, а не синтетичні щітки — азіатські фахівці одностайні у цій думці. Ідеальним варіантом вважається конжаковий спонж-скраб (конжак — рослина, що володіє волокнистою масою, з якої і роблять спонжі). Губки конжак відлущують поверхню шкіри, але завдяки високому рівню природної вологості і лужному складу деревини, ці спонжі нормалізують надлишкову кислотність шкіри, стимулюючи кровообіг і зростання нових клітин.

Вони роблять роликовий масаж

На відміну від мануального, масаж роликом не розтягує шкіру, але чудово стимулює мікроциркуляцію крові і лімфи, знімає набряклість, допомагає запобігти появі другого підборіддя, підвищує тонус шкіри і покращує колір обличчя.

Джерело