Топ-5 вакансій, на яких пропонують найбільші зарплати

Економіка, Суспільство

Де платять багато грошей і які вимоги висувають роботодавці.

В Україні готові платити високі зарплати. Ми показуємо топ-5 вакансій листопада, де пропонувалися зарплати від 50 000 грн.

Media buyer, traffic manager, арбітражник — зарплата від 50 000 грн

Для роботи на посаді медіабайєра потрібно відмінно розуміти принципи роботи соціальних медіа, мати досвід планування, створення і запуску рекламних кампаній в них. Також необхідно знати базові метрики (CPA/CPI/CPM/LTV/ROI/CR/CTR). Серед потрібних soft skills: хороший смак і увага до деталей, проактивна позиція, цілеспрямованість, стресостійкість.

Стюардеса/стюард — зарплата від 65 000 грн

Подібна робота багатьом здається однією з найромантичніших і незвичайних професій. А ще на ній можна непогано заробляти.

В обов’язки входить контроль за чистотою і порядком в літаку, обслуговування пасажирів, замовлення харчування, звітність, прибирання літака, зустріч на борту власника літака і його гостей. Серед вимог до працівника: знання етикету, знання сервування столу, досвід роботи, стресостійкість, знання англійської мови, пунктуальність, акуратність, відповідальність.

Директор по виробництву — зарплата від 70 000 грн

У функціонал такого працівника буде входити забезпечення виконання планових показників виробництва, зниження собівартості продукції без втрати якості, забезпечення безаварійної роботи устаткування, організація роботи з випуску нових видів продукції і т. п.

А ось серед вимог, крім стажу та профільної вищої освіти, — побажання про наявність додаткових дипломів і сертифікатів (МВА, тренінги, спеціалізовані курси, стажування, виставки, конференції за останні 5 років).

Головний агроном — зарплата від 80 000 грн

Підготовка схем захисту рослин, закладка та контроль проведення випробувань препаратів, агрономічний супровід клієнтів, консультування клієнтів з питань біологічного захисту рослин, участь у виставках, конференціях, семінарах та інших заходах — ось орієнтовний перелік обов’язків потрібного фахівця.

Крім профільної вищої освіти та досвіду від 5 років, необхідне знання іноземних мов.

Розробник ігор (Senior Game Programmer) — зарплата від 90 000 грн

Фахівець, який буде займатися розробкою ігор, впровадженням нових ігрових функцій або оптимізацією, впровадженням методів візуалізації, фізичним моделювання і т. д., може розраховувати на дуже гідну зарплату.

Серед вимог: досвід понад 5 років, з них — мінімум 2 в ігровій індустрії, англійська мова на розмовному рівні, досвід управління командою розробників.

Джерело