Ці 10 правил захистять ваш дім від нещастя

Культура

Виконуючи ці правила, ви убезпечите свій дім.

Ви можете по-різному ставитися до філософії фен-шуй, але вона пропонує ряд дійсно чудових принципів для гармонійного життя. Це стародавня китайська практика, що вивчає, як розміщувати предмети в будинку, і як це впливає на енергетику простору та на вашу власну.

Ось 10 правил, які допоможуть відвернути нещастя від вашого будинку.

Більше — це означає менше

Позбавлення від непотрібних меблів та інших непотрібних речей, безумовно, піде на користь. Тримайте свій простір у чистоті. Безлад у будинку засмічує енергетику, особливо якщо ви захаращуєте передпокій. Не зберігайте вдома поламані речі. Вони символізують невдачі. Згідно з фен-шуєм, зберігання несправних речей — поганий знак, що означає, що незабаром може що-небудь “зламатися” у вашому житті.

Колір має значення

Важливо обирати ті кольори, в оточенні яких ви відчуваєте себе комфортно. Світлі тони — це спокій і гармонія, яскраві — пристрасть і енергія.

Вода — це добре

 

Вона стимулює вашу творчість і є стародавнім символом багатства та щастя. Однак стежте, щоб крани у вашому будинку не протікали. З водою, що витікає, йде ваша удача і добробут.

 

Свіже повітря цілюще

 

Затхле повітря шкодить вашій енергії, тому намагайтеся регулярно провітрювати приміщення. Відкривайте кватирку, щойно про це згадаєте.

 

Рослини наповнюють будинок спокоєм

 

Вони випромінюють потужну енергію спокою. Крім того, вони очищають повітря, яким ви дихаєте.

 

Дзеркала збільшують простір і наповнюють будинок світлом

 

Однак не вішайте дзеркала навпроти вхідних дверей, щоб позитивна енергія могла спокійно потрапляти до будинку, а не повертатися за його межі.

 

Повісьте годинник правильно

 

Переконайтеся, що він висить рівно. Найкраще місце для годинника — це кухня і вітальня. За фен-шуєм вішати його в залі не слід.

 

Тримайте будинок у чистоті

 

Потоки енергії повинні вільно текти по всіх кімнатах, що в умовах безладу стає неможливим.

 

Спальня — дуже важливе і інтимне місце

 

Енергія в цій кімнаті має бути заспокійливою. Приберіть зі спальної кімнати всі електроприлади, що дозволить створити більш розслаблюючу атмосферу.

 

Зробіть кухню найсвітлішим місцем у будинку

 

Ви зможете домогтися цього, встановивши кілька джерел світла. Також практика фен-шуй рекомендує під час оформлення кухні надавати перевагу жовтому кольору. І ще: стежте за чистотою кухонного столу, він символізує сім’ю і любов.

Джерело

 Переглядів: 132