У Бурштині збирають віче через екологічну ситуацію (ВІДЕО)

Суспільство

У прикарпатському місті Бурштин мешканців кличуть на віче через погіршення екологічної ситуації – викиди сажі із ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Минулого тижня мешканці отримали неприємний сюрприз — чорний пил, який осів на місто і викликав обурення у бурштинців, пише У свою чергу очільниця міста Роксолана Джура прокоментувала ситуацію із викидом золи та вважає, що на віче ніхто із занепокоєних у соцмережі бурштинців  не прийде.

“Що стосується резонансної події, яка викликала великий сполох – це викид, який ми всі побачили у п’ятницю, суботу та неділю на підвіконнях, машинах, городах – випали важкі крупинки золи. Пояснення, які надав мені департамент екології Бурштинської ТЕС мене не заспокоює. Вони пояснили, що саме туман не давав важким речовинам підніматися догори. Такі тумани у нас спостерігалися періодично, але цього разу ситуація була зовсім не типовою. Я буду ініціювати зустріч громадськості з інженерною та екологічною групою Бурштинської ТЕС, щоб люди задали запитання та отримали конкретні відповіді.

Що ж стосується дописів, що “треба виходити, збирати майдан, шукати лідера”, – то хочу сказати, що в 2017 році ми вже збирали і було максимум 35 чоловік разом зі мною і депутатським корпусом, і працівниками міської ради та активістами. А ті люди, які закликають у своїх дописах, – їх там не було видно. Тому закликати перед виборами і нічого не робити – це одна болтовня”,  – наголосила Роксолана Джура, пише Фіртка.

Також, вона додала, що на зустріч з народним депутатом України від 84 виборчого округу Ігорем Фрісом приїхала тільки вона разом з водієм і не було жодного представника чи активіста від міста. 

Відео тут.Переглядів: 14