У чому різниця між коректорами різних кольорів: для чого потрібен кожен з них

Територія успіху

Чим відрізняються коректори залежно від кольору: які проблеми шкіри вони здатні вирішити.

Гарний макіяж неможливий без ідеального тону. Тому коректор — це обов’язковий елемент в косметичці, який робить шкіру матовою і гладкою. Він усуває дрібні дефекти — подразнення, почервоніння, акне, судинні зірочки, сліди від шрамів. Різні кольори цього засобу вирішують різні проблеми.

Колір і фактура мають значення

Візажисти рекомендують уважно поставитись до вибору коректора. Власницям жирної шкіри слід купувати засіб, що містить мінімум олійної основи. Жінки з сухою шкірою повинні звертати увагу на продукти з високим вмістом жиру.

Другий момент — ступінь вираженості дефектів шкіри. Чим серйозніша проблема, тим щільнішим він повинен бути. Для корекції нерівностей краще вибирати засіб максимальної щільності. Він добре маскує дефекти з першого нанесення. Хорошим варіантом є коректор-олівець.

Як наносити

 

Спосіб застосування простий: достатньо нанести продукт пальцями на проблемну ділянку і розтушувати. Поверх нього наносять пудру або тональний крем.

 

Візажисти користуються палітрами, що складаються з безлічі засобів різних відтінків.

 

Для особистого користування достатньо придбати 1-2 відтінки залежно від різновиду проблеми.

 

Фіолетовий

 

Засіб лавандового відтінку використовують для виправлення поганого кольору обличчя (зеленуватого або жовтуватого). Це чудовий засіб для маскування синців. Ним також успішно замазують пігментацію.

 

Жовтий

 

Його застосовують для маскування темних кіл (фіолетових і синіх), гематом. Жовтий коректор відмінно здатний заховати вени, що виступають.

 

Помаранчевий

 

Засіб абрикосового відтінку використовують в якості освіжаючого засобу для в’янучої шкіри, а також сіруватої і позбавленої рум’янцю. Відмінно замазує синці під очима на смаглявій шкірі.

 

Рожевий

 

Засобом рожевого кольору маскують синці під очима, вени, використовують для корекції зморшок. Освіжає обличчя і робить його здоровим.

 

Для цих же цілей можна використовувати бежевий коректор.

 

Зелений

 

Косметичний засіб світло-зеленого відтінку застосовують для нейтралізації почервоніння, акне, запалень, судинних зірочок. Це відмінний варіант як для жінок зі світлою порцеляновою шкірою, так і зі смаглявою.

Джерело

 Переглядів: 112