У чотирьох прикарпатських школах проведуть інституційний аудит

Суспільство

Інституційний аудит проведуть у чотирьох навчальних закладах Івано-Франківської області.

Про це в ефірі програми «Тема дня. Радіовимір» на Суспільному повідомила заступниця начальника управління Державної служби якості освіти в області Любов Касіян, пише Фіртка.

Мова йде про Потічківський НВК-ЗОШ I-II ступенів Снятинської районної ради, Івано-Франківський НВК «ЗОШ–ліцей № 23», Печеніжинський ліцей Печеніжинської селищної ради ОТГ Коломийського району, Луковець-Вишнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради. Загалом в Україні такий аудит проведуть у 101 школі.

Директор школи-ліцею № 23 Микола Василик повідомив, що у навчальному закладі уже почали готуватися до проведення аудиту.

«Аудит надасть нам індикатори та критерії, завдяки яким ми переглянемо ситуацію, яка зараз є у нас. Ми вже почали моніторити наше освітнє середовище – середовище, у якому себе мають нормально почувати учні. З школярами ми також проводили анкетування та вивчали їхнє щоденне середовище. Бачимо, що у цьому напрямку ще треба попрацювати», – говорить Микола Василик.

Заступниця начальника управління Державної служби якості освіти в області Любов Касіян повідомила, що аудит проведуть за чотирма напрямками: оцінюватиметься освітнє середовище, педагогічна діяльність працівників, діяльність учасників освітнього процесу та управлінська діяльність. Також до проведення інституційних аудитів долучиться 300 педагогів з Прикарпаття.

«Ці педагоги зареєструвалися для того, щоб пройти навчання і стати експертами, які будуть здійснювати інституційний аудит. Чотири експерти-тренери навчалися в Києві. Вони проводитимуть навчання для експертів у нас, в Івано-Франківську, – сказала Любов Касіян. – Підхід до аудиту цілком зрозумілий. Наше прагнення у тому, щоб подивитися на освітню діяльність та на освіту з різних точок. Для цього обрали різнопланові заклади».Переглядів: 12