У Франківську через затримку зарплати почали страйкувати тепловики (ВІДЕО)

Без категорії, Події

Працівники теплового району «Дорошенка», що в Івано-Франківську, сьогодні страйкують. Вони вийшли на роботу, але відмовляються виконувати свої посадові обов’язки. Причина протесту – заборгованість із заробітної плати, йдеться в сюжеті UA: Карпати.

Працівники розповідають, що їм боргують зарплату за два місяці. Або платять частинами по 25-30%.

«На роботу ходимо, а грошей нема», – каже машиніст Іван Гордійчук.

Заступник начальника теплового району «Дорошенка» Дмитро Хромей каже, що страйк офіційно не оформлений. Відповідно котельня працює, працівники виїжджають на аварійні виклики.

Директор ДМП «Івано-Франкіськтеплокомуненерго» Євген Герасименкоповідомив, що сьогодні буде аванс. Про страйк йому нічого не було відомо.

«Якщо люди планують продовжувати страйк, тоді їм не буде оплачуватися робочий час. Хай страйкують, якщо їм це вигідно», – каже Герасименко.

Працівники теплового району «Дорошенка» кажуть, що страйкуватимуть, доки їм не виплатять зарплату повністю, а не якусь частину.

Страйк на котельні

Працівники теплового району «Дорошенка», що в Івано-Франківську, сьогодні страйкують. Вони вийшли на роботу, але відмовляються виконувати свої посадові обов’язки. Причина протесту – заборгованість із заробітної плати#тепловий_район_Дорошенка #страйк #заробітна_плата #заборгованість

Опубліковано UA: Карпати Понеділок, 4 листопада 2019 р.Переглядів: 173