У Франківську депортували 38-річного громадянина Молдови (ФОТОФАКТ)

Суспільство
Сьогодні, 20 грудня, працівники міграційної служби Івано-Франківської області остаточно завершили виконання судового рішення про примусове видворення з України 38-річного громадянина Республіки Молдови.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області.


Деякий час нелегал перебував у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом.  До того чоловік використав метод навмисного покалічення аби залишитися на Україні.
“Свого часу іноземець на законних підставах в’їхав в Україну і проживав в Івано-Франківську. Однак надалі він зігнорував вимоги законодавства країни перебування і у визначений термін не виїхав з України. Згодом проблеми молдованина, пов’язані з втратою правових підстав для легального перебування на території нашої країни, посилилися у зв’язку з конфліктом з мешканкою Івано-Франківська, у квартирі якої він проживав. А після того, як він не виконав умов процедури примусового повернення до країни походження, УДМС в області звернулося до суду з позовом про вирішення питання щодо примусового видворення громадянина Молдови. Крім того, цьому іноземцеві заборонено в’їзд в Україну щонайменше 3 роки”, — повідомляють працівники служби.

Нагадаємо, за цей рік на території Івано-Франківської області виявлено 175 неврегульованих мігрантів з числа громадян-іноземців. За наслідками виявлених правопорушень до 134 осіб застосовано процедуру примусового повернення до країни походження, 10 правопорушників згідно з рішеннями суду підлягають примусовому видворенню за межі України.