У Франківську облрада вимагає в президента зупинити капітуляцію

Суспільство

Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську провели позачергову сесію обласної ради.

В сесійній залі присутні 59 депутатів, пише Місто.

“Такі сесії сьогодні відбуваються по всій Україні. Зараз твориться історія. Від цих подій залежить подальше існування нашої держави. Ті документи, які підписав Кучма, можна вважати прямою капітуляцією”, – заявив депутат Михайло Королик.

У зв’язку з тими обставинами, які склалися в Україні, вчора був створений штаб національно спротиву України. Ми звертаємося до президента з заявою. Ми вимагаємо відкликати підпис Кучми та оприлюднили текст угоди, яку він відписав”, – зазначив активіст Сергій Сивачук.

Ветерани та учасники АТО категорично проти формули Штайнмаєра.

“Вимагаємо заборони закону про особливий статус ОРДЛО”, – заявив Мирослав Кріль.

Атовці кажуть, що якщо до їхніх вимог не прислухаються, то вони залишають за собою право протесту та безстрокових акцій. До неділі буде не один координаційний штаб спротиву та не в одній області.

Обласна рада вирішила схвалити звернення до президента України, відправити це звернення йому та розмістити звернення в ЗМІ.

Документ, який підписав Кучма, є прихованою здачею України і її капітуляцією. Це зневага захисників України. Ми вимагаємо не допустити особливого статусу окупованим територіям”, – зачитав Василь Гладій, перший заступник голови облради.


Переглядів: 96