У Франківську погодили перелік “літників”, які працюватимуть у карантин

Суспільство

З 12 травня в Україні послаблюють карантинні заходи. Зокрема, буде довзолено роботу літніх майданчиків закладів харчування, які дотримуватимуться обмежувальних заходів.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення, яким закаладам у місті дозволять роботу, передаєФіртка.

“Є звернення від підприємців і ми маємо можливість з 12 травня з дотриманням всіх вимог дозволити їм працювати і відповідно сплачувати податки до міського бюджету”, – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Виконком погодив роботу літніх майданчиків для 27 закладів харчування.

Це, зокрема: Делікація, Urban Space 100, Fabbrica, Хлібосольний, Цукерня, Діді Гулі, Профітроль, “Шкварок, “Корасіні”, Franko, Ростерія Кави, Говорить Івано-Франківськ, Фамілія, Рената, Пеперончіно, “Грот”, Космо-піца, Дім кави, Делікатес на вул. Тринітарській, Пінта паб, “Львівські круасани” на Шашкевича, ФрансЮа, Червона рута, “Прянощі”, “Майстерня карамелі”.

Головними умовами, за яких дозволяється робота “літників” є дотримання відстані не менше 1,5 м між місцями для сидінь та сусідніми столами і розміщення не більше двох клієнтів за одним столом без урахування дітей віком до 14 років.Переглядів: 23