У Франківську правоохоронці провели тренінг для студентів-журналістів (ФОТО)

Події

Прикарпатські поліцейські зустрілися з майбутніми журналістами для кращої взаємодії на масових заходах


Про це повідомили на сторінці поліції, пише Голос-Інфо.

Учора, 25 лютого правоохоронці провели тренінг для студентів-журналістів. Це – спільна ідея кафедри журналістики та обласного управління Національної поліції. Майбутнім працівникам ЗМІ поліцейські розповіли про те, як виконувати професійні обов’язки так, аби не завдати шкоди, найперше, собі.

Майбутні журналісти разом з працівниками сектору превентивної комунікації Тетяною Солониною і Миколою Гураком обговорили практичні ситуації з яким працівники ЗМІ зустрічаються на масових заходах і шляхи покращення взаємодії з поліцейськими.

«Поліція націлена сприяти журналістам у виконання їх професійних обов’язків”, – каже Тетяна Солонина, начальник сектору превентивної комунікації.

Микола Гурак, старший інспектор сектору превентивної комунікації також наголосив:

«Працівники ЗМІ також повинні дотримуватися певних правил. Під час масових заходів ми радимо тримати дистанцію від скупчення людей. Головне – необхідно ідентифікувати себе як журналіст».

Крім того, студентам розповіли про реалізацію Національною поліцією скандинавської моделі під час забезпечення публічного порядку та безпеки під час масових заходів. Так, на Прикарпатті вже тривалий час працює поліція діалогу – це сприяє ефективній комунікації між організаторами масових заходів, їх учасниками, правоохоронцями та журналістами.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 13