У Франківську представили фотовиставку присвячену “Оксамитовій революції” в Чехословаччині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Культура

Сьогодні, 19 лютого, у фойє центрального корпусу Прикарпатського університету відбулось відкриття фотовиставок Консульства Чеської Республіки «Оксамитова революція» та «Так, Масарик».

Організаторами заходу виступили Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Виставка цікава тим, що ми можемо пізнати важку долю історичних постатей Чеської республіки. Ми з вдячністю пам’ятаємо період, коли багато українських вчених могли знайти осередок для свого розвитку саме в цій країні.
Ми маємо тісні дружні стосунки з чеським університетом, тому раді надати місце для організації цієї фотовиставки, – повідомив ректор університету Ігор Цепенда.

У відкритті взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, Консул з питань культурної та економічної співпраці, заступник Генерального консула Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Владімір Кадлец, викладачі та студенти університету, мешканці Івано-Франківська.

Томаш Масарик відома особа, яку ми вважаємо батьком нашої країни. У виставці представлено момент, коли вирішувалась доля нашої країни, – наголосив представник з Чехії.

Виставку вже представили в деяких регіонах західної України.Переглядів: 15