У Франківську проводять курси з історії національного-визвольної боротьби

Суспільство

Сьогодні, 12 травня, у Музеї визвольної боротьби  відбулася ювілейна 10 лекція із циклу курсу історії Національно-визвольної боротьби, організованого для внутрішньопереміщених осіб.


Пише Голос-Інфо з посиланням на сайт Руслана Марцінківа.


Від початку курсу лекції відвідали уже понад три сотні людей з різних областей: Київської, Харківської, Чернігівської, Донецької, Луганської тощо. Лектор і директор Музею Ярослав Коретчук каже: є резонанс.


А  кожна лекція – нова тема з історії українського визвольного руху. Вже говорили і про Степана Бандеру, і про міфи навколо нього; про УПА; про роль жінки у визвольному русі; порівнювали події Дем’янового Лазу 1941 року та Бучі 2022 року.


Лекції відбуваються щовівторка та щочетверга о 15:00 у Музеї визвольної Боротьби (вулиця Тарнавського, 22) з ініціативи міського голови Руслана Марцінківа та за підтримки Івано-Франківської міської ради.

“Хотілося б, щоб історія не повторювалася. Але на жаль, вона повторюється. Сьогоднішня війна чимось подібна на ту національно-визвольну боротьбу. Методи нашого ворога не змінилися, тож треба їх знати. Думаю, ми відіб’ємо всі території, Україна переможе і всі повернуться додому. Але цей час можна використати, щоб пізнати нашу історію”, — заявив міський голова Руслан Марцінків у спілкуванні зі слухачами. 


Переглядів: 4