У Франківську студентський гуртожиток атакують таргани (ВІДЕО)

Суспільство

У гуртожитку №4 від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ) студенти живуть в антисанітарних умовах разом з тарганами.

Про це повідомляє кореспондент Моя Школа OBOZREVATEL, пише Фіртка.

Ті, хто вже довгий час живе в гуртожитку, розповідають, що порівняно з минулими роками “маленьких сусідів” стає все більше, не дивлячись на те, що влітку тарганів труять.

“Кількість тарганів така ж, як було, коли я заселялася. А це було чотири роки тому. Мені здається, що якщо в кімнатах їх трохи менше, то у ванній і кухні просто жах як їх багато. З цими “друзями” можна боротися. Якщо дотримуватися чистоти в кімнаті, то їх стане значно менше. Але що робити з тими тарганами, які заполоняють кухню?” – задається запитанням студентка Ольга.

На кухнях гуртожитку таргани повзають всюди, тому не раз траплялося так, що під час приготування їжі вони могли залазити в каструлю і сковорідку. Зрозуміло, що після цього приготовлену їжу їсти не можна. Майже у кожного в кімнаті є електричний чайник, який також облюбували таргани. А в нічний час ці маленькі істоти можуть повзати просто по сплячим постояльцям.

І таргани ж переносять збудників туберкульозу, дифтерії, сибірки, чуми, гельмінтозів, черевного тифу, холери, гострих кишкових та інших інфекційних хвороб. Можуть інфікувати їжу своїми виділеннями. Співіснування студентів з цими комахами небезпечне.

Крім тарганів, в цьому гуртожитку є ще низка інших проблем:

грибок у ванній;

відсутність гарячої води;

старі вікна, через які проходить протяг;

брудні і незручні матраци.

Взимку нам доводиться заклеювати вікна поролоном і ватою, щоб не продувало“, – скаржиться студентка Жанна.

 

 Переглядів: 8