У Франківську відбудеться благодійний концерт “На_шапку” (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 1 липня в Івано-Франківську у Палаці Потоцьких відбулася пресконференція організаторів благодійного концерту “На_шапку”.


У межах проєкту збирають кошти на потреби онкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні, пише Голос-Інфо.

Цей проєкт виник ще 2014 року. Зараз відкривають третій сезон “На_Шапку”.

Це буде живий концерт з вільним входом і дотриманням всіх вимог, а також онлай-концерт на сторінці проєкту.
У режимі онлайн будуть реквізити, за якими можна надіслати кошти.

“Третій рік збираємо на потреби онкогематологічного відділення. Минулого року вдалось придбати дороге обладнання – веновізор, за яким можна проводити процедури швидко й без болю для дітей. Цього року треба робити ремонт. Хто хоч раз лежав з дитиною в лікарні, то бачив, що ті умови дуже важливі й мають сприяють одужанню”, – говорить організаторка проєкту Людмила Ліник.

Вона розповіла, якими важливими є умови для дітей в онкогематологічному відділенні:

“У відділені діти практично живуть. Це тривале лікування і коли вони довго перебувають у складних побутових умовах, це їх обтяжує.
Хочемо зібрати якомога більше коштів для ремонту. Поки не знаємо потрібної суми на ремонт, тому не можемо оголосити точну суму, але всі звіти можна прочитати у Фейсбуці”.

Концерт відбудеться цього четверга, 2 липня, грати будуть діти:

“Для нас це дуже символічно, коли діти грають, щоб допомогти дітям”.

Організатори наголосили, що концерт буде без фонограми, виконавці виступатимуть на безгонорарній основі, а відвідувачі можуть вкинути комфортну для них суму у капелюх.

Якщо хочете і можете долучитись до ініціативи й допомогти з ремонтом звертайтеся на сторінку у Фейсбук “На_Шапку” або приходьте на концерт у Палац Потоцьких.