У Франківську відзначили лауреатів конкурсу “краща книга року – 2019” (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франквівській обласній бібліотеці для юнацтва відбувається відзначення лауреатів конкурсу “Краща книга року – 2019”.


На вручення премій завітали відомі письменники Івано-Франківщини, викладачі Прикарпатського національного університету, повідомляє WestNews.

За десятьма номінаціями письменникам, чиї твори визнали найкращими у 2019 році, вручили дипломи.

“Це уже традиція – підводити підсумки кращих книг року за версією молоді Прикарпаття. Так, опитування проводилося у вигляді анкетування. І журі підбивало підсумки, яка книга є найкращою серед молоді. Проте, як правило, бібліотекар може впливати на читача та пропонувати найкращі твори сучасності. Тому думка тут суб’єктивна. Мені дуже приємно оголошувати номінантів. У опитуванні взяли участь приблизно 5 тисяч читачів з бібліотек районів, сіл, ОТГ”, – розповідає провідний методист Світлана Когут.

“Поняття “краща книжка”- це поняття суб’єктивне, проте мусить були оцінка творчості. Тому ми започаткували цей конкурс, який триває уже понад 10 років. Це не є якась дуже вагома премія, але це наша подяка за роботу письменників. Є 10 номінацій, як правило у конкурсі беруть участь члени спілки письменників Прикарпаття”, – розповідає Світлана Бреславська голова обласної спілки письменників Прикарпаття.

Переможці по номінаціях:

  • Номінація “Сучасна література”: С. Талан “Матусин оберіг”, “Букет улюблених квітів”.
  • Номінація підліткова книжка: С. Гридін “Дорослі зненацька”, Ю. Чернієнко “Помста “, А. Шавлин “Пампуха”.
  • Номінація “Книжка про війну”: Михайло Батіг ” Ті, що спалахнули в небі зірками”
  • Дмитра Юзика, лауреата премії Євшана, нагородили у номінації “Літературознавство”
  • Євгена Барана удостоїли грамоти у номінації “Упорядкування”


Переглядів: 11