У Франківську з`явився новий маршрут для комунального транспорту (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні Руслан Марцінків повідомив, що у Франківську з 1 грудня на 23 маршруті почали їздити комунальні автобуси з Микитинців.


Пише Голос-Інфо.


Зазначимо, комунальні автобуси будуть їздити тим самим маршрутом, який був до цього: від Автостанції №2 до вул. Микитинецької. Автобус буде їздити цілий день, а в піковому режимі – курсуватимуть два автобуси.

«Для того, щоб запустити цей маршрут ми використали два автобуси, які у нас були резервні. На сьогодні у нас вже повна завантаженість маршрутів. Щоб запускати нові маршрути потрібно буде купувати нові автобуси», — повідомляє директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.


Автобус курсуватиме і у вихідні протягом цілого дня.

«Дуже добре, що є ці автобуси. Наші мешканці задоволені, бо і пенсіонерів «не ображають», тепер дуже зручно, автобус комфортний, водії культурні. І дай Бог, щоб так було далі. Бо живемо в місті, а сполучення мали погане. Я користуюсь транспортом майже щодня, бо вожу дитину до школи. Тепер ми раді, що нас почули і замінили перевізника», – зізнається пані Людмила, мешканка вул. Микитинецької.


Як повідомляє Руслан Марцінків, планів для розвитку громадського транспорту ще багато.

«В основному – збільшити кількість комунального транспорту та поступово зробити всі маршрути комунальними. Цього року вже закупили 7 нових автобусів. А також зробили акцент на будівництві нової тролейбусної лінії, яка сполучатиме мікрорайони БАМ з центром і Пасічною. А ще шукаємо територію для нового ДЕПО, адже зі збільшенням комунального автопарку воно дуже необхідне. Дуже прошу валідувати свої картки, бо це можливість комунального підприємства виплачувати зарплати працівникам. А їх на підприємстві уже 585 і кількість постійно зростає. А це робочі місця. Тому важливо тримати баланс, щоб підприємство мало певний дохід. Наразі 50% від усього пасажиропотоку є безкоштовним», — каже Руслан Марцінків.