У Калуші боряться з продажем піротехнічних виробів

Суспільство

На виконання розпорядження міського голови від 16.12.2019 року № 402-р «Про створення робочої групи щодо заборони торгівлі піротехнічними засобами на період проведення Новорічно-Різдвяних свят» повідомляємо, що 26.12.2019 року відбулося виїзне засідання робочої групи щодо заборони торгівлі піротехнічними засобами.
Про це повідомляє Калуська міська рада.

В ході роботи робочої групи були проведені рейди-огляди підприємств роздрібної торгівлі щодо заборони торгівлі піротехнічними засобами.

Робочою групою перевірено ряд торговельних закладів: крамниця «Фуршет» Майдан Шептицького 2, крамниця «Remax» по вулиці Винниченка, а також торгові лотки на ринку по вулиці Дзвонарська та на вулиці Ринкова. В даних крамницях продажу піротехнічних засобів не виявлено.

Також було перевірено крамницю «Біла троянда» по вулиці Січових Стрільців, 34а та крамницю «Прометей» по вулиці Пушкіна 2А де здійснювався продаж піротехнічних засобів по ліцензії. З працівниками крамниць було проведено бесіду щодо заборони продажу неповнолітнім особам та про необхідність інструкції з використання піротехніки.

Повідомляємо, що Калуська міська рада буде звертатись в Міністерство внутрішніх справ України про відкликання ліцензії на продаж піротехнічних засобів.Переглядів: 137