У Калуші народного депутата з фракції “Слуга народу” перевірили на детекторі брехні

Без категорії, Суспільство

Народний депутат з фракції “Слуга народу” Олег Марусяк пройшов тест на детекторі брехні. Згідно з попередніми даними тесту, нардеп не володіє інформацією про можливі пропозиції чи факти отримання неправомірної вигоди за певне голосування.

Про це повідомила глава науково-методичної ради Всеукраїнської асоціації поліграфологів Жанетта Половнікова. Про це передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Реакцій, які б свідчили, що він отримував незаконну винагороду або вступав у змову з цього приводу, не зафіксовано. Крім того, на відміну від попереднього респондента, не здобуто також реакцій щодо того, що обстежуваний підозрює когось або володіє інформацією про того, хто взяв або міг взяти гроші за неголосування, за голосування проти певного законопроєкту “, – розповіла Половнікова журналістам після тестування Марусяка.

За її словами, отримана певна реакція, що цей нардеп “дорікає собі за те, що у нього недостатньо знань і освіти для роботи у Верховній Раді”.

“Більше ніякої прихованої інформації не було”, – сказала експертка.

Половнікова нагадала, що це попередні результати тестування (так звані “сирі бали”), остаточні результати будуть в п’ятницю в другій половині дня.

Зазначимо, Олег Марусяк є головою підкомітету з організації та оподаткування грального бізнесу комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.Переглядів: 20