У Калуші відбувся суд над атовцем через вбивство “валютника”

Кримінал, Події, Суспільство

Сьогодні, 4 листопада, у Калуші суд обирав запобіжний захід чоловіку, якого звинувачують у вбивстві.

Кривавий інцидент трапився в Калуші 2 листопада., пише Галицький кореспондент.

За інформацією поліції, кредитор вночі прийшов у дім боржника вимагати повернення боргу, а той вбив його ножем. Втім, за словами калуських атовців, події розгорталися не зовсім так, як описують їх правоохоронці.

Стало відомо, що підозрюваного звати Микола Федьків, він 1966 року народження, мешканець Калуша. Він є бійцем-добровольцем АТО.

Адвокат підозрюваного Федорович. Суддя Олександра Кардаш. Прокурор Хомик.

В ході конфлікту, спричиненого цивільно-правовими відносинами, Федьків, діючи умисно, взяв в руку ніж і наніс Ільницькому ряд ударів в груди і живіт. Від цих ударів той помер. Цей злочин є особливо тяжким”, – зачитав своє клопотання прокурор.

Також стало відомо, що вбитого звали Андрій Ільницький. Сума, через яку він прийшов вночі до дому атовця, складала 10 тисяч гривень.

Адвокат підозрюваного Федорович сказав, що не згіден із клопотанням прокурора.

Вся доказова база – покази одного свідка, який, на нашу думку, вигороджує себе і свої дії тієї ночі. Свідок чітко розказує, що і як і де відбувалося, але це не відповідає дійсності. А насправді двоє п’яних осіб під надуманим приводом прийшли до дому мого підзахисного. Вони почали бити його і його дружину. Якщо навіть були якісь борги – то на це є суд, а не фізичне насильство“, – розповів адвокат Федорович.

Він вважає дії свого клієнта самообороною, адже Федьків захищав себе, свою дружину і свій дім.

Двоє п’яних здорових чоловіків увірвалися до його дому. Він не заперечує того, що вчинив, але на мою думку, іншого варіанту дій у нього не було. Інакше він не міг поступити“, – додав Федорович.

Також стало відомо, що Федьків сам викликав поліцію після того, що сталося.

Адвокат також попросив долучити до справи інформацію про те, що кримінальне провадження щодо вторгнення в дім підзахисного і побиття його дружини поліція чомусь не реєструє. Також адвокат передав суду нагороди і грамоти свого клієнта за службу в зоні АТО.

Я повністю підтримую свого адвоката, він висловив мої думки. Я визнаю себе причетним до цієї події“, – сказав сам Микола Федьків.

Стало відомо, що Микола Федьків теж отримав тілесні ушкодження в ході бійки – синці та забої на обличчі.

Я попала у лікарню з побоями. У хаті в той момент була моя вагітна невістка, мені було дуже страшно за наші життя. Вони придумали якийсь борг, взяли металеву трубу і ввалилися до нас додому. А чоловік нас захищав“, – розповіла Оксана Федьків, дружина затриманого.Переглядів: 165