У Калуші вісім сімей взяли під соціальний супровід

Суспільство

24 жовтня у Калуському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося десяте засідання координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Спеціалісти Центру упродовж місяця працювали з 30-ма сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, інформують “Вікна” з посиланням на Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Проблемними питаннями, винесеними на розгляд дорадчого органу були:
– неналежне виконання батьківських обов`язків (2 сім`ї);
– міжособистісний конфлікт між біологічними батьками малолітньої дитини (1 сім`я);
– проблема виховання дитини, яка перебуває під опікою (4 сім`я);
– проблеми виховання дитини з інвалідністю (1 сім`я).

За результатами рішення координаційної ради фахівці із соціальної роботи взяли під соціальний супровід 8 нових сімей, яким надаватиметься комплекс соціальних послуг.

Про скерування управлінням соціального захисту населення інформації до КМЦСССДМ щодо сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, доповіла член координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, завідувач сектором прийняття рішень відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Калуської міської ради Світлана Млиниська.

Про здійснення соціальної роботи з сім’ями, члени яких мають проблеми із законом, доповів заступник директор-начальник відділу Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василь Ільницький.

Розглядалося питання щодо допомоги у придбанні житла 4 особам з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування за рахунок субвенції з державного бюджету.Переглядів: 38