У калуській школі реалізували проєкт «Територія затишку» (ФОТО)

Суспільство

Громадська організація «Спілка Католицької Молоді» реалізувала проєкт «Територія затишку», який став переможцем конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства Калуша 2019 року.
Про це пише КалушFM.

У рамках проєкту громадська організація за рахунок фінансової підтримки з міського бюджету облаштувала освітній простір для організації активного та креативного дозвілля учнів Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Завдяки цьому, школярі мають можливість цікаво та з користю проводити свій вільний час на перервах та в позаурочний час, повідомляє Спілка Католицької Молоді.

Це вже другий проєкт такого плану, після минулорічного «Funny Break», який Спілка Католицької Молоді за підтримки Калуської міської ради реалізує у місті. Адже якщо студентських коворкінґів, молодіжних центрів, хабів та антикафе на сьогодні в Україні вже є досить велика кількість, то публічні простори для учнівської молоді ще не надто поширені. Але саме з таких локальних учнівських громадських просторів і має бути сформований новий освітній простір в рамках Нової української школи.

Першим публічним простором, який Спілка та Молодий Рух за підтримки чеських фундацій Adoptujsi.cz та Ostravsko-opavská diecézní charita реалізувала у місті, став коворкінґ-центр «Вільний Простір». Потім, у 2018 році Спілка Католицької Молоді підтримала ініціативу учениці ЗОШ №7 Ірини Купчак стосовно облаштування учнівського простору “Funny Break”.

Зважаючи на позитивні результати діяльності вже створених публічних просторів, цьогоріч Спілка взяла участь у міському конкурсі проєктів із ідеєю облаштування «Території затишку» у ЗОШ №7, а захищала проект перед комісією його ініціаторка – учениця школи Дарія Столбова.

Спілка Католицької Молоді та учнівський актив Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 висловлюють щиру подяку за підтримку й розуміння міському голові Ігореві Матвійчуку, депутатському корпусу та виконавчому комітетові, конкурсній комісії на чолі з першим заступником міського голови Галиною Романко, адміністрації та педагогам ЗОШ №7.

Світлина від Калуський Формат.Переглядів: 126