фото з мережі інтернет

У Карпатах врятували чоловіка, який пішов в гори, щоб вчинити самогубство

Надзвичайні ситуації

Рятувальники врятували чоловіка, який пішов в гори, що вчинити самогубство.


Про це інформує Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише Голос-Інфо з посиланням на Типовий Франківськ.

29 липня, о 18:00 до ПРВ Осмолода від групи туристів, жителів Києва,  поступило повідомлення, що під час проходженням маршруту в районі полонини Буревка – г. Сивуля Рожнятівського р-ну виявлено чоловіка, який потребує допомоги, особисті дані невідомі.

О 18:15 для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 4 людини та один автомобіль  ПРВ Осмолода, ПРВ Івано-Франківськ в т.ч. “Богун”.

О 21:30 рятувальники ПРВ Осмолода прибули до місця виклику, виявлено чоловіка, який надавати особисті дані та від медичної допомоги відмовився, на контакт з рятувальниками не йде.

Чоловік тривалий час проводить самостійне перебування в лісовій місцевості. Поблизу місця перебування чоловіка, залишився рятувальник ПРВ, який здійснював контроль за станом чоловіка.

Вчора, 31 липня,  до потерпілого знову було направлено рятувальників Осмолодського ПРВ та працівників Рожнятівського ВП ГУ НП в області для здійснення контрольного огляду стану чоловіка.

Чоловік знаходився на тому ж місці. За інформацією працівників поліції, чоловік почав іти на контакт.

Він ослаблений, та повідомив, що на підставі складних стосунків з родичами направився в гори щоб покінчити життя самогубством.

О 16:45 працівниками поліції Рожнятівського ВП ГУ НП в області було прийнято рішення супроводити з полонини Буревка Рожнятівського р-ну даного громадянина (представився як 40-річний  житель Києва).

Для проведення аварійно-рятувальних робіт о 17:45 направлено рятувальників Осмолодського та Вигодського ПРВ (10 чол., 2 тех.). О 22:15 рятувальники прибули до місця знаходження потерпілого та о 22:25 на ношах розпочали його транспортування до підніжжя гори.

О 03:35 1 серпня чоловіка було передано працівникам ШНМД.