У Коломиї відкрили католицьку школу та дитячий садочок (ФОТО)

Події

Три групи дитячого садка і чотири класи початкової школи відкрили у Коломиї. Відтепер місто збагатилася ще двома закладами, де навчання проводитиметься у дусі християнського виховання.

Перед початком навчального року відбулося відкриття католицької школи та дитячого садочка ім. св. Папи Івана Павла ІІ, що на вулиці Івана Франка, 39. Понад вісім років обладнанням старих приміщень опікувався благодійний фонд “Карітас Коломиї”, інформують у пресслужбі архієпархії.

На урочисте відкриття завітало численне духовенство Коломийської єпархії спільно з владикою Василієм Івасюком, представники влади міста та чимало коломиян.

Звертаючись з вітальним словом, єпископ висловив подяку всім причетним, які втілили велику справу в життя. Відзначили подяками від Коломийської єпархії і всіх, хто спричинився до підтримки будівництва школи і садочка.

Після освячення для наймолодших винуватців свята організатори підготували розважальну програму. Тож вже з вересня двері нових приміщень відчиняться для трьох груп дитячого садка та першокласників у кількості по 20 дітей. 

Нагадаємо, що в Коломийській єпархії працює ще один садочок християнського типу “Захоронка блаженної Тарсикії” при Катедральному соборі Преображення Христового.Переглядів: 13