У Коломиї перекриють вулицю через терміновий ремонт водопровідної труби

Суспільство

У Коломиї на вулиці Трильовського, під дорогою, прокладена велика водопровідна труба, діаметром 600 мм. Це одна з трьох основних мереж, які забезпечують Коломию водою. Їй вже понад 35 років. Вона зношена, і це далось взнаки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдан Станіславський


У 2020 році, коли стелили новий асфальт, цю трубу не поміняли. І зараз вона почала протікати.

От це причина того, чому перед капітальним ремонтом доріг, ми замінюємо комунікації – щоб не траплялось таких неприємних ситуацій. Наприклад, такий підхід використовували під час відновлення вулиці Винниченка та Шкрумеляка“. У свій час труба не була замінена, тому ми мусимо зараз добратися до неї та залатати витік. Якщо цього не зробити, то незабаром з’являться серйозніші проблеми, в тому числі з дорогою. У свій час труба не була замінена, тому ми мусимо зараз добратися до неї та залатати витік. Якщо цього не зробити, то незабаром з’являться серйозніші проблеми, в тому числі з дорогою”.


Днями з Івано-Франківська приїжджали спеціалісти з «Водоекотехпрому», які мали б допомогти знайти місце витоку з водопровідної мережі. На жаль, бажаного результату не вдалось отримати. Тому комунальні служби самостійно визначили орієнтовне місце прориву.
“Прошу поставитись з розумінням до цієї ситуації. Комунальні служби старатимуться зробити все якомога швидше”
Ремонт планується на вівторок, 17 травня. Цього дня з 9 години ранку до 17 години рух транспорту буде перекритий на всій вулиці Трильовського, починаючи від Довбуша і до Франка.