У Києві відбудеться презентація фільму про обсерваторію на Піп Івані

Події

Впродовж 7 та 8 вересня 2019 року в Національному заповіднику «Софія Київська» пройде третій культурно-мистецький фестиваль «Княжа родина».

В програмі фестивалю: виставки, концерти релігійної та світської музики 10-18 ст., квести, екскурсії та лекції для всієї родини, майстер-класи, пленер та кінопокази, інформує Фіртка з посиланням на сайт “Білого слона”.

На фестивалі представлятимемо фільм «Обсерваторія», який відбудеться у неділю, 8 вересня о 16:00.

«Обсерваторія» – спільний польсько-український документальний фільм,  режисера Вєслав Романовський. Фільм буде представлено польською мовою з українськими субтитрами.

З нагоди 80 річниці відкриття Астрономічно-метеорологічної обсерваторії Варшавського університету ім. маршала Юзефа Пілсудського Польський Інститут у Києві спільно з Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету запросили до співпраці польського режисера Вєслава Романовського, який зняв документальний фільм «Обсерваторія», що оповідає історію створення цієї величної будівлі, яку було збудовано 1938 року на горі Піп Іван. Зараз обсерваторія знаходиться у процесі відбудови, а у момент свого створення вона була найсучаснішим об’єктом такого типу у Польщі та однією з двох найсучасніших високогірних обсерваторій у Європі.Переглядів: 96