У Києві померла медсестра, яка постраждала на пожежі у Косівській ЦРЛ

Суспільство

Сьогодні, 14 січня, о 5:00 у Київському опіковому центрі померла медсестра, яка отримала 60% опіків на пожежі у Косівській центральній районній лікарні.


Про це Голос-Інфо дізнається від Суспільного.


Зі слів волонтерки громадської організації “Гуцульські волонтери” Юлії Таринської, про смерть медпрацівниці реанімаційного відділення Косівської лікарні Юлії Таринській повідомив її син.


29 грудня постраждалу з Івано-Франківської обласної клінічної лікарні транспортували літаком у Київський опіковий центр.


Нагадаємо, у Косівській центральній районній лікарні, що на Івано-Франківщині, 28 грудня сталася пожежа, в якій загинули троє пацієнтів медзакладу. Внаслідок пожежі вночі 29 грудня в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню з Косівської районної госпіталізували трьох медиків, двоє з них — у критичному стані. 29 грудня 2021 року в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні померла молодша медична сестра, яка отримала 90% опіків тіла під час пожежі у Косівській ЦРЛ.


Реаніматолога, який травмувався під час пожежі у Косівській центральній районній лікарні, готують до операції з пересадки шкіри. Поки медики Івано-Франківської обласної лікарні чистять йому рани.